Nauk Grigorija Grabovoja o Bogu. Življenje nad večnostjo
Nauk Grigorija Grabovoja o Bogu. Življenje nad večnostjo
Учение Григория Грабового о Боге. Жизнь над вечностью
»Ko vas prešine misel – kaj je za večnostjo, preprosto poglejte tja. Lahko boste videli, da ima vse, kar je tam, lastnosti življenja. Kamen pridobi polje, ki ga lahko vidimo z duhovnim pogledom, kot karkoli živega. Njegove fizične obrise dojemamo kot prosojne. Na ravni duše in duha lahko občutite življenje, ki se širi od kamna. Katerokoli obliko v tem prostoru dojemamo kot živo, in notranji stik z njo enako kot stik z živim bitjem.
Stvarnik spoznava svet, ki se ga že zaveda. Na to, kar dojemamo kot ne-živo, je treba biti sposoben gledati s stališča življenja. Različnost zornih kotov rojeva neskončnost kot začetno raven večnosti. Življenje vsemu prinaša lastnosti življenja. Večno življenje vodi ves svet k zakonom življenja.
V prostoru nad večnostjo ima živo telo absolutno večen videz. Misel popolnoma skladno prekriva telo, telo se počuti gibko in prilagojeno misli, ki vsebuje cilj večnega življenja. Tako se je možno ozdraviti le z mislijo na to, kje je treba pozdraviti sebe ali drugo osebo. Tukaj je vsak odraz informacije večen, v vsaki točki je vidno vse do neskončnosti, ki se zbira v sfero. Popravek v normo je preprost – z enim samim premikom lastne misli je možno odstraniti negativne dogodke iz te sfere.
Do vstajenja pride zaradi tega, ker pošljemo obraz osebe, ki je odšla, v to prostranstvo, kjer ustvari stik z najbližjo sfero večnosti.
Višje, kot se dviga zavest v območje nad večnostjo, več lastnosti zavesti je možno proučiti. Možno je videti, kako hitro se samoobnavlja materija le z miselnim kotaljenjem sfer večnosti, rastline in živali se prilagodijo svetu najvišjega razvoja inteligence, in večnost teče k vam iz prihodnosti, ki je onkraj obzorja večnosti. Lahko rečemo, da prihodnost večnosti, ki je tudi večna, pred vami odpira pot.
Ko razumete, kar se dogaja nad večnostjo, upravljate v svoji večni prihodnosti, ter s tem zagotavljate večno življenje zase in za vsakogar.«
Besedilo “Nauk Grigorija Grabovoja o Bogu. Življenje nad večnostjo”, je Grigorij Grabovoj ustvaril 31. maja 2015.
Prevod iz ruščine: Elizabeta Bobnar Najžer
Vir: https://grabovoigp.wordpress.com/